Egy friss házaspár megérkezik a nászútjára egy luxushotelbe.
Másnap reggel a recepciós meglepődve látja, hogy a férj már korán lejön a hallba, kezében bőröndökkel.
– Uram, csak nem hazautaznak? – kérdezi.
– De igen, kijelentkeznék.
– És a felesége hol van?
– Elhagyott.
– Micsoda? Hiszen még csak tegnap érkeztek! Talán valami gond volt az első éjszakával?
– Épp ellenkezőleg. Életem legjobb éjszakája volt.
– Akkor mégis miért hagyta el a felesége?
– Mert a szobalánnyal töltöttem…
