Tegnap este választanom kellett…

Két barátnő beszélget:

– Hallottam, szakítottál a pasiddal.

– Igen, így van.

– Mi történt?

– Rájöttem, hogy amit én elsöprő szenvedélynek hittem…

– Igen?

– Az valójában csak asztma volt. 😄