Van kedved inni valamit?

Két haver beszélget a kocsmában.

– Na, összejött már az a randi a csinos pultoslánnyal?

– Még nem, de szerintem jó úton haladok.

– Tényleg? Történt valami biztató?

– Tegnap este például már szóba állt velem.

– És mit mondott?

– „Utoljára mondom, hogy nem!”