A nők mindig azt mondják rám, hogy…

Egy újabb Tinder-randi, nulla elvárással.

Az előző randim egy órán át a volt barátnőjét szidta.

Az azelőtti pedig megpróbált beszállítani egy kriptós piramisjátékba.

Szóval a léc valahol a föld alatt volt.

Aztán megérkezett Márk.

Végre egy normális srác. Vicces volt, önironikus, és nem próbált lenyűgözni semmivel.

Beszélgettünk a mai randizásról, a luxusautós profilképekről és azokról, akik a vagyonukkal akarnak hódítani.

Ekkor Márk komoly arccal rám nézett:

– Tudod, a nők mindig azt mondják rám, hogy csúnya vagyok. Egészen addig, amíg meg nem látják a bankszámlámat.

Kicsit meglepődtem.

– És utána mit mondanak?

Márk egy másodpercig hallgatott, majd rezzenéstelen arccal válaszolt:

– Hogy csóró vagyok.

😂😂😂

Nem tudom, lesz-e köztünk szerelem, de ilyen jó első randin már rég nem voltam.