Egy újabb Tinder-randi, nulla elvárással.
Az előző randim egy órán át a volt barátnőjét szidta.
Az azelőtti pedig megpróbált beszállítani egy kriptós piramisjátékba.
Szóval a léc valahol a föld alatt volt.
Aztán megérkezett Márk.
Végre egy normális srác. Vicces volt, önironikus, és nem próbált lenyűgözni semmivel.
Beszélgettünk a mai randizásról, a luxusautós profilképekről és azokról, akik a vagyonukkal akarnak hódítani.
Ekkor Márk komoly arccal rám nézett:
– Tudod, a nők mindig azt mondják rám, hogy csúnya vagyok. Egészen addig, amíg meg nem látják a bankszámlámat.
Kicsit meglepődtem.
– És utána mit mondanak?
Márk egy másodpercig hallgatott, majd rezzenéstelen arccal válaszolt:
– Hogy csóró vagyok.
😂😂😂
Nem tudom, lesz-e köztünk szerelem, de ilyen jó első randin már rég nem voltam.
