– Na, milyen az új munkahely? Milyen a főnök?
– A tekintete mindig nyílt és őszinte.
– Ugyan már, ilyet még nem hallottam főnökről!
– Pedig igaz. Az egyik szeméből a nyílt rosszindulat sugárzik, a másikból meg az őszinte gonoszság.
– Akkor nem lehet könnyű mellette dolgozni…
– Az nem. Viszont egy dologban biztos vagyok.
– Miben?
– Hogy soha nem fog kirúgni minket.
– Ezt miből gondolod?
– Mert minket nem lehet elbocsátani! A rabszolgákat el szokták adni!
