Kíváncsi voltam, hogy…

Az esküvő napján a menyasszony tanácsot kér a családtól.

Először az édesanyjához fordul:

– Anyu, szerinted miben menjek be este a férjemhez, hogy elbűvöljem?

– Vedd fel azt a szép selyem hálóingedet. Biztosan nagy sikere lesz.

Aztán megkérdezi a nővérét:

– Te mit vennél fel a helyemben?

– A csinos kis csipkés pizsamádat. Az szerintem tökéletes.

Végül a nagymamáját is felkeresi:

– Nagyi, te mit tanácsolsz?

A nagymama elmosolyodik:

– Hát, lányom, csak a térded húzd fel, de azt a füledig…!