Mi a baj kislányom?

Anya és lánya sétálnak egy bevásárlóközpontban.

Az anya megáll egy elegáns üzlet kirakata előtt, és áhítattal nézi az egyik drága szőrmebundát.

– Tudod mit? Idén nem kell karácsonyi ajándékot vennetek nekem. Majd meglepem magam ezzel a kabáttal.

A lánya rosszallóan néz rá.

– Anya, gondolj csak bele! Az a szegény állat rengeteget szenvedhetett azért, hogy te ezt viselhesd. Nem érzel emiatt lelkiismeret-furdalást?

Az anya elmosolyodik.

– Nyugodj meg, kislányom… Apád csak jövő hónapban látja meg a bankszámlakivonatot. 😄