A kozmetikus visszatér a kéthetes szabadságáról, és kíváncsian kérdezi a törzsvendégét:
– Na, meséljen! Hogy bírta nélkülem? Meg volt elégedve a helyettesemmel?
A vendég nagyot sóhajt:
– Hát… az arcbőröm tele lett pattanással, a hajam pedig majdnem kihullott attól, amit művelt velem.
A kozmetikus elsápad:
– Jaj, ne is mondja! Ennyire rossz volt?
A vendég mosolyogva legyint:
– Ugyan… szinte észre sem vettem, hogy nem maga volt itt.
