Két haver beszélget a kocsmában.
– Na, összejött már az a randi a csinos pultoslánnyal?
– Még nem, de szerintem jó úton haladok.
– Tényleg? Történt valami biztató?
– Tegnap este például már szóba állt velem.
– És mit mondott?
– „Utoljára mondom, hogy nem!”
